Auto Anex Volkswagen

Hledáte svůj vysněný vůz? Pak je pro vás Volkswagen tou pravou značkou. Vyberte si z nabídky skladových vozů nebo si nakonfigurujte svůj vysněný model zcela podle svých představ.

 • Kampaň people
  Akce

  Extra vybavené modely People

  Volkswagen přiváží modely s nejžádanější výbavou v hodnotě až 222 600 Kč zdarma. Úrok od 0 % a servis na 5 let zdarma. Na všechny modely nabízíme značkový úvěr s úrokem již od 0 % p.a. Součástí úvěru je servis na 5let / 150 000 km ( pro modely ID. ) nebo servis na 5 let / 60 000 km ( pro ostatní modely ).

  Dozvědět se více
 • Akce Limited
  Akce

  Limited Edition od 379 900 Kč

  Úrok od 0 % a servis na 5 let zdarmana všechny modely. Na všechny modely nabízíme značkový úvěr s úrokem již od 0 % p.a. Součástí úvěru je servis na 5 let / 150 000 km (pro modely ID.) nebo servis na 5 let / 60 000 km (pro ostatní modely). Úvěr obsahuje havarijní pojištění včetně pojištění skel a povinné ručení. Pro akční modely Limited lze využít značkové financování (úvěr nebo operativní leasing), které zajišťuje Volkswagen Financial Services. Díky tomuto financování získáte slevu 10 000 Kč z ceníkové ceny vozu. Nabídka Limited není kombinovatelná s jinými akčními nabídkami nebo zvýhodněními kromě značkového financování.

  Dozvědět se více
 • Nový Golf
  Novinky Volkswagen

  Nová verze skutečné klasiky. Nový Golf

  Golf slaví 50leté jubileum, které se projevuje svěžím designem, zlepšenými funkcemi a zvýšeným výkonem. Nový Golf eHybrid pak přináší inovace ve spojení s efektivitou. Díky rychlému nabíjení stejnosměrným proudem, působivé dojezdové vzdálenosti na elektrický pohon a efektivním variantám motorů je zárukou ještě vyššího jízdního zážitku. Golf je kromě základní varianty k dispozici také ve třech dalších variantách výbavy - Style, Life, a R-Line, z nichž každá nabízí jedinečný zážitek z jízdy. Nabídka výbavy na přání je pak rozšířená o systémy Park Assist Plus a Pro, systém IQ.LIGHT, světlomety LED Matrix a intuitivního hlasového asistenta IDA.

  Dozvědět se více
 • Nový Golf Variant
  Novinky Volkswagen

  Dostatek prostoru pro Váš život. Nový Golf Variant

  Všestranný a dynamický - stejně jako Vy! S novým vozem Golf Variant získáte více prostoru pro realizaci všech Vašich plánů. Volitelná funkce Easy Open & Close navíc zajistí komfortní nakládání a vykládání zavazadlového prostoru.

  Dozvědět se více
 • Nový Tiguan
  Akce

  Nový Tiguan - akční model People

  Při využití všech benefitů pro model Tiguan- Celková výhoda226 000 Kč- Výbava People v hodnotě 103 500 Kč.- Zvýhodnění za Protiúčet 40 000 Kč- Balíček příslušenství v hodnotě 7 800 Kč za 1 Kč- Úrok od 0 % se servisem na 5 let v hodnotě  31 900 Kč zdarma - Bonus 10 000 Kč při značkovém financování - Prodloužená záruka na 5 let / 100 000 km- Sleva 1 500 Kč na zajištění STK díky MyCard- Podnikatelský bonus -4 % z ceny vozu

  Dozvědět se více
 • Nový Passat
  Akce

  Nový Passat - Akční model Limited za 899.990,- Kč

  Business třídav nové podobě. Úspěch je podmíněný mnoha faktory. Zásadní rozdíl však často odhalí až situace z každodenního života. Třeba to, že do cíle cesty dorazíte bez stresu - ať už se jedná o pracovní oběd nebo o fotbalový trénink dětí. Nový Passat, který bude mimochodem v budoucnu k dispozici pouze v karosářské verzi kombi, Vám nyní poskytuje ještě více prostoru pro dobré pocity a zaujme Vás svým sportovním designem, vysokou úrovní komfortu a inovativními technologiemi.

  Dozvědět se více
 • MY CARD
  Aktuální informace ze servisu

  VOLKSWAGEN - MY CARD

  Volkswagen MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů Volkswagen (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu Volkswagen MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody.Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

  Dozvědět se více
 • servis
  Aktuální informace ze servisu

  Volkswagen Servisní balíčky

  Volkswagen Servisní balíčky jsou služba, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet najetých kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního Volkswagen partnera v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.

  Dozvědět se více
 • xvbf
  Ihned dostupné vozy

  VW T-Cross Style 1,0 TSI 81kW 7DSG

  CENA: 630 000,- Možnost odpočtu DPH (Možnost využít službu RENT AUTO ANEX)81 kW/110 HP08/2023  KM na vyžádání

  Dozvědět se více
 • vghk
  Ihned dostupné vozy

  VW Touareg R-Line V6 3,0 TDI 210 kW 4MOT

  CENA: 2 150 000,- Možnost odpočtu DPH (Možnost využít službu RENT AUTO ANEX)210 kW/286 HP10/2023   KM na vyžádání

  Dozvědět se více
 • fjgsrtj
  Ihned dostupné vozy

  VW Golf LIFE 1.0 TSI 81 kW 6M

  CENA: 428 900,- Možnost odpočtu DPH (Možnost využít službu RENT AUTO ANEX)81 kW/110 HP09/2020  25 400 km

  Dozvědět se více
 • guku
  Ihned dostupné vozy

  VW Taigo Style 1,0 TSI 7DSG 81KW

  CENA: 650 000,- Možnost odpočtu DPH (Možnost využít službu RENT AUTO ANEX).81 kW/110 HP08/2023   KM na vyžádání

  Dozvědět se více

Volkswagen
Skladové vozy

Volkswagen
Příslušenství

Nemůžete mít vždycky všechno? My to vidíme úplně jinak: objevte všestranné příslušenství Volkswagen.

Najít příslušenství
banner img

Volkswagen
Konfigurovat

Volkswagen nabízí širokou paletu modelů, ze které si vyberete společníka pro každou životní situaci. Nakonfigurujte si nyní svůj vysněný model podle Vašich představ.

Konfigurátor
banner img

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.