Auto Anex Novinky

Aktuální novinky z Auto Anex najdete zde.

 • Vítáme Vás na nových stránkách společnosti Auto Anex s.r.o.
  Novinky z dealerství 11.12.2022

  Vítáme Vás na nových stránkách společnosti Auto Anex s.r.o.

  Společnost Auto Anex s.r.o. vznikla v roce 2004 a do téhož roku sahá i tradice servisu a prodeje vozů značky Volkswagen. Postupně bylo vybudováno rozsáhlé servisní zázemí, které bylo vybaveno nejmodernějšími technologiemi. Od roku 2005 sídlí naše firma v Děčíně na Starém Městě v obchodním centru Chlum, které v roce 2008 prošlo celkovou rekonstrukcí a získalo tak moderní vzhled v duchu konceptu koncernu Volkswagen. Postupně bylo vybudováno příjemné prostředí nejen pro naše zákazníky z oblasti servisu, prodeje a náhradních dílů, ale i pro širokou klientelu, která zde může najít komplexní síť obchodů a služeb, tak aby se k nám všichni rádi vraceli.Kromě kompetentních prodejců i servisních techniků nabízíme našim zákazníkům mnoho dalších služeb: výhodné zprostředkování leasingu či úvěru, pojištění vozů, zapůjčení náhradních vozů, odtahovou službu atd. Trvalý důraz kladený na maximální kvalitu námi poskytovaných služeb a prací nalezl vyjádření v zisku mezinárodně uznávaného certifikátu kvality ISO 9001:2008.Na přelomu roku 2011/2012 prošla firma rekonstrukcí, díky které dosáhla nejnovějšímu a nejmodernějšímu konceptu koncernu Volkswagen.Zvětšila se mechanická dílna o 3 hevery a vybudoval se Přímý příjem. Nový showroom se rozšířil o infopult a vznikla zde nová čekací zóna pro zákazníky.V září 2012 firma Auto Anex podepsala smlouvu a tím se stala autorizovaným prodejcem pro značku Volkswagen.Vážení zákazníci,technický pokrok u Volkswagenu lze přirovnat k rychlému vozu. Není jednoduché mu stačit. I nadále budete svědky toho, jakým tempem se naše cíle a poslání naplňují. Rád bych Vám, našim zákazníkům, poděkoval za důvěru. Chci popřát všem, kteří nás navštíví a všem, kterým značka Volkswagen učarovala, aby u nás nacházeli příjemné prostředí a schopné a svědomité pracovníky.Váš Martin Kalaš - jednatel společnosti

 • operak1
  Novinky z dealerství 28.03.2023

  SEAT Ateca FR 1.5 TSI 110 kW DSG

  Pořiďte si SEAT Ateca lehce a bez starostí!S operákem nemusíte nic řešit - postaráme se o pojištění, servis a asistenci 24/7.Měsíčně 10736,- Kč bez DPH, bez akontace 15000km ročně.Prostě si jen vyberte a jezdíte! Vše bez starostí

 • arona
  Novinky z dealerství 28.03.2023

  SEAT Arona FR 1.0 TSI 81 kW DSG

  S operákem nemusíte nic řešit! Postaráme se o pojištění, servis a asistenci 24/7.Vozidlo ihned k dispozici!Měsíčně 8044,-Kč bez DPH, bez akontace a nájezd 15000km ročně.Prostě si jen vyberete a jezdíte! Vše bez starostí

 • Volkswagen ID. Buzz
  Novinky Volkswagen 12.12.2022

  Čistě elektrický ID. Buzz

  Nový ID. Buzz se stal ikonou značky Volkswagen v éře elektromobility. Při jeho uvedení na trh jsme se spojili s dalšími velkými ikonami - s hrdiny ságy Star Wars, kteří z něj byli od prvního pohledu nadšeni. ID. Buzz zaujme nejenom svým nenapodobitelným půvabem, ale také nejmodernějšími technologiemi a zcela novým vnímáním prostoru. To z něj dělá sympatického a inteligentního společníka pro každé dobrodružství. V jakékoliv galaxii.

 • servis
  Aktuální informace ze servisu 12.12.2022

  Volkswagen Servisní balíčky

  Volkswagen Servisní balíčky jsou služba, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet najetých kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního Volkswagen partnera v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.

 • SERVISNÍ BALÍČKY
  Novinky SEAT 12.12.2022

  Servisní balíčky sleva 15 000 Kč

  Nyní s akčním zvýhodněním pro všechny modely SEAT.SEAT Servisní balíčky jsou doplňkovou službou, která kryje náklady na servisní úkony po dobu až 5 let nebo zvolený počet kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního SEAT partnera v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.Akční nabídkaJakýkoliv Servisní balíček se slevou 15 000 Kč!

 • Servis ŠKODA
  Novinky Škoda 17.12.2022

  Nejpoctivější servis pro Váš vůz!

  Přijeďte se k nám přesvědčit. Vždy víte za co platíte, obslouží Vás proškolený personál, který Vám poradí s čímkoliv budete potřebovat.V nabídce máme i originální náhradní díly ŠKODA.Přijeďte a sami uvidíte. Těšíme se na VásTým Auto Anex s.r.o.

 • SEAT MY CARD
  Aktuální informace ze servisu 12.12.2022

  SEAT - MY CARD

  SEAT MyCard je zákaznická karta pro majitele osobních vozů SEAT (pouze pro fyzické osoby), která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod.Zájemci si mohou vybrat jednak bezplatnou verzi Service, nebo zvolit rozšířenou placenou verzi Service+, která umožňuje využívat ještě další výhody nad rámec základní verze. Využijte skvělou příležitost, mít MyCard se rozhodně vyplatí.

 • MY CARD
  Aktuální informace ze servisu 12.12.2022

  VOLKSWAGEN - MY CARD

  Volkswagen MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů Volkswagen (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu Volkswagen MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody.Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.