Novinky

akční modely a nabídky

 • Vítáme Vás na nových stránkách společnosti Auto Anex s.r.o.
  Novinky z dealerství 11.12.2022

  Vítáme Vás na nových stránkách společnosti Auto Anex s.r.o.

  Vítejte ve světě Auto Anex s.r.o., inovativního centra automobilových služeb, které je Vaším spolehlivým partnerem již od roku 2004. Naše cesta začala s vášní pro auta a závazkem poskytovat nejenom prvotřídní servis, ale také nezapomenutelný zážitek z nákupu vašeho příštího vozu. Od roku 2005 nás najdete v srdci Děčína, na Starém městě, kde jsme součástí obchodního centra Chlum. Naše adresa se stala synonymem pro kvalitu a důvěru, což potvrzuje i mezinárodně uznávaný certifikát kvality ISO 9001:2008. V roce 2008 jsme svůj domov transformovali prostřednictvím rozsáhlé rekonstrukce, která odráží naši stálou touhu po inovaci a zdokonalování. Naše služby pokrývají celé spektrum potřeb - od profesionálního servisu, přes prodej nových i použitých vozů, nabídku náhradních dílů, až po výhodné zprostředkování leasingu, úvěru a pojištění vozidla. Vždy klademe důraz na maximální spokojenost zákazníka. V roce 2011 jsme opět posunuli hranice možného a naše prostory prošly další inovací, která nás přiblížila k modernímu a svěžímu vzhledu ve stylu koncernu Volkswagen. Rozšíření mechanické dílny a zavedení Přímého příjmu znamenalo další zlepšení služeb pro naše zákazníky. Nově vybudovaný showroom a pohodová zóna pro zákazníky jsou místem, kde můžete v klidu objevovat svět automobilů Volkswagen, značky, jejíž jsme se hrdým autorizovaným prodejcem stali v září roku 2012. Přijďte nás navštívit a prožijte jedinečnou atmosféru, která je kombinací tradice, kvality a inovace. U Auto Anex Vás čeká více než jen obyčejný nákup vozu - je to cesta plná zážitků, na kterou se vypravíte s profesionály, kteří stojí při Vás na každém kroku. Vaše spokojenost je naším cílem, Váš úsměv naší největší odměnou. Martin Kalaš, majitel a jednatel společnosti.

 • Kampaň people
  Akce 03.06.2024

  Extra vybavené modely People

  Volkswagen přiváží modely s nejžádanější výbavou v hodnotě až 222 600 Kč zdarma. Úrok od 0 % a servis na 5 let zdarma. Na všechny modely nabízíme značkový úvěr s úrokem již od 0 % p.a. Součástí úvěru je servis na 5let / 150 000 km ( pro modely ID. ) nebo servis na 5 let / 60 000 km ( pro ostatní modely ).

 • Akce Limited
  Akce 06.04.2024

  Limited Edition od 379 900 Kč

  Úrok od 0 % a servis na 5 let zdarmana všechny modely. Na všechny modely nabízíme značkový úvěr s úrokem již od 0 % p.a. Součástí úvěru je servis na 5 let / 150 000 km (pro modely ID.) nebo servis na 5 let / 60 000 km (pro ostatní modely). Úvěr obsahuje havarijní pojištění včetně pojištění skel a povinné ručení. Pro akční modely Limited lze využít značkové financování (úvěr nebo operativní leasing), které zajišťuje Volkswagen Financial Services. Díky tomuto financování získáte slevu 10 000 Kč z ceníkové ceny vozu. Nabídka Limited není kombinovatelná s jinými akčními nabídkami nebo zvýhodněními kromě značkového financování.

 • ANEX DRIVE PROGRAM
  Novinky z dealerství 30.04.2024

  ANEX DRIVE PROGRAM

  Operativní leasing se může stát skvělou volbou pro ty, kteří preferují nezávislost a chtějí mít neustálý přístup k novějším modelům bez starostí s jejich údržbou. Anex drive program je příkladem, jak můžete využívat nové vozy Volkswagen a SEAT. Představte si to jako předplatné, kde místo toho, aby jste se zavázali jednomu vozu na několik let, dostanete možnost vyzkoušet si různé modely těchto oblíbených značek. Tento program je ideální pro ty, kteří chtějí mít stále k dispozici novější technologie a inovace. Anex drive program Vám umožní užívat si jízdu v novém voze každých šest, dvanáct, nebo dvacetčtyři měsíců. Stačí si vybrat model, který Vám v danou chvíli nejvíce vyhovuje a po uplynutí měsíců ho jednoduše vyměnit za další nový vůz. Tímto způsobem si můžete vybrat auto, které nejvíce vyhovuje Vašim aktuálním potřebám a stylu.

 • Nový Golf
  Novinky Volkswagen 26.04.2024

  Nová verze skutečné klasiky. Nový Golf

  Golf slaví 50leté jubileum, které se projevuje svěžím designem, zlepšenými funkcemi a zvýšeným výkonem. Nový Golf eHybrid pak přináší inovace ve spojení s efektivitou. Díky rychlému nabíjení stejnosměrným proudem, působivé dojezdové vzdálenosti na elektrický pohon a efektivním variantám motorů je zárukou ještě vyššího jízdního zážitku. Golf je kromě základní varianty k dispozici také ve třech dalších variantách výbavy - Style, Life, a R-Line, z nichž každá nabízí jedinečný zážitek z jízdy. Nabídka výbavy na přání je pak rozšířená o systémy Park Assist Plus a Pro, systém IQ.LIGHT, světlomety LED Matrix a intuitivního hlasového asistenta IDA.

 • Nový Golf Variant
  Novinky Volkswagen 26.04.2024

  Dostatek prostoru pro Váš život. Nový Golf Variant

  Všestranný a dynamický - stejně jako Vy! S novým vozem Golf Variant získáte více prostoru pro realizaci všech Vašich plánů. Volitelná funkce Easy Open & Close navíc zajistí komfortní nakládání a vykládání zavazadlového prostoru.

 • Nový Tiguan
  Akce 06.04.2024

  Nový Tiguan - akční model People

  Při využití všech benefitů pro model Tiguan- Celková výhoda226 000 Kč- Výbava People v hodnotě 103 500 Kč.- Zvýhodnění za Protiúčet 40 000 Kč- Balíček příslušenství v hodnotě 7 800 Kč za 1 Kč- Úrok od 0 % se servisem na 5 let v hodnotě  31 900 Kč zdarma - Bonus 10 000 Kč při značkovém financování - Prodloužená záruka na 5 let / 100 000 km- Sleva 1 500 Kč na zajištění STK díky MyCard- Podnikatelský bonus -4 % z ceny vozu

 • Nový Passat
  Akce 06.04.2024

  Nový Passat - Akční model Limited za 899.990,- Kč

  Business třídav nové podobě. Úspěch je podmíněný mnoha faktory. Zásadní rozdíl však často odhalí až situace z každodenního života. Třeba to, že do cíle cesty dorazíte bez stresu - ať už se jedná o pracovní oběd nebo o fotbalový trénink dětí. Nový Passat, který bude mimochodem v budoucnu k dispozici pouze v karosářské verzi kombi, Vám nyní poskytuje ještě více prostoru pro dobré pocity a zaujme Vás svým sportovním designem, vysokou úrovní komfortu a inovativními technologiemi.

 • MY CARD
  Aktuální informace ze servisu 22.04.2024

  VOLKSWAGEN - MY CARD

  Volkswagen MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů Volkswagen (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu Volkswagen MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody.Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

 • servis
  Aktuální informace ze servisu 12.12.2022

  Volkswagen Servisní balíčky

  Volkswagen Servisní balíčky jsou služba, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet najetých kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního Volkswagen partnera v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.